Menu Zamknij

Wywóz odpadów 16 01 19 – tworzywa sztuczne

Sterty odpadów z tworzyw sztucznych na wysypisku

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej renomowanej firmy Gruzar, specjalizującej się w odbiorze i transporcie odpadów o kodzie 16 01 19 – tworzywa sztuczne. Działamy na terenie Warszawy i w okolicy, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie wywozu tych odpadów.

Odpady z tworzyw sztucznych na wysypisku

Kod odpadów 16 01 19 – tworzywa sztuczne

Oto lista odpadów, które mogą być objęte kodem odpadów 16 01 19 – tworzywa sztuczne:

 1. Plastikowe opakowania (np. butelki, pojemniki, torebki)
 2. Tworzywa sztuczne z demontażu urządzeń elektronicznych
 3. Folie i worki plastikowe
 4. Pianki poliuretanowe
 5. Tworzywa sztuczne z wytwórczości przemysłowej
 6. Kable izolowane plastikowo
 7. Elementy z tworzyw sztucznych z demontażu pojazdów
 8. Rury i kształtki plastikowe
 9. Meble z tworzyw sztucznych
 10. Odpady z produkcji tworzyw sztucznych
 11. Inne odpady tworzyw sztucznych, takie jak gumy, elastomery itp.

Warto zaznaczyć, że powyższa lista nie jest wyczerpująca i istnieje wiele innych rodzajów odpadów tworzyw sztucznych, które mogą być objęte tym kodem odpadów.

Wywóz odpadów 16 01 19 – tworzywa sztuczne z Gruzarem

Nasza firma doskonale zdaje sobie sprawę z coraz większej roli, jaką odgrywają właściwe metody postępowania z tworzywami sztucznymi w dzisiejszym świecie. Dlatego też, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, zajmujemy się ich odbiorem i transportem, zapewniając naszym klientom spokój i pewność, że ich odpady zostaną przetworzone w sposób odpowiedzialny dla środowiska. Wywozimy również odpady podlegające innym kategoriom, a także zajmujemy się wywozem gruzu i innych odpadów budowlanych.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy? Przede wszystkim, mamy wieloletnie doświadczenie w branży, co gwarantuje naszym klientom wysoką jakość obsługi i profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Nasz zespół ekspertów doskonale zna specyfikę przewozu i przetwarzania tworzyw sztucznych oznaczonych kodem odpadów 16 01 19, dlatego możemy zagwarantować sprawną i skuteczną obsługę.

Ponadto, posiadamy nowoczesny i dobrze wyposażony sprzęt, który umożliwia nam efektywne zbieranie i transportowanie odpadów. Wynajmujemy kontenery oraz worki Big Bag na odpady, a nasze pojazdy są dostosowane do specyfiki tworzyw sztucznych, zapewniając bezpieczne i higieniczne warunki przewozu.

tworzywa sztuczne na wysypisku

Tworzywa sztuczne i wywóz odpadów podobnych

Kod Odpady 
16 01 19 Tworzywa sztuczne
15 01 02 Opakowania z tworzyw sztucznych
15 01 05 Opakowania wielomateriałowe
15 01 06 Zmieszane odpady opakowaniowe