Menu Zamknij

Big Bag Warszawa

Big Bag Warszawa

Big Bag Warszawa

Jeśli mają Państwo do wywiezienia gruz lub odpady w niedużych ilościach, które powstały np. w trakcie prac remontowych, czy wykończeniowych, to doskonałym rozwiązaniem będzie wywóz gruzu i odpadów w workach Big Bag. To popularny w ostatnim czasie wybór mieszkańców Warszawy i okolicznych miejscowości. Warszawa i sąsiednie miejscowości to nasz rejon działania. Oferujemy worki o pojemnościach już od 1,5m3. Pomieszczą one nawet do 1,5 tony gruzu czy odpadów pobudowlanych. Wystarczy skontaktować się z nami, a doradzimy odpowiedni rozmiar worka na gruz. Działamy terminowo i szybko reagując na zgłoszenie klienta. Jesteśmy w stanie dostarczyć worek Big Bag na gruz i odpady nawet w ten sam dzień po otrzymaniu zlecenia. Prosimy o kontakt z naszym biurem, udzielimy niezbędnych informacji.

Worki na gruz Warszawa

Szanowni klienci, formalności ograniczamy do minimum, ceniąc Państwa czas i pieniądze. Nasze worki Big Bag wykonane są z bardzo trwałych tworzyw sztucznych. Cechuje je wysoka wytrzymałość oraz fakt, że posiadają w każdym narożniku uchwyty pozwalające na łatwe przemieszczanie ich np. za pomocą wózka widłowego. Worki Big Bag podstawiamy Państwu na czas umieszczenia w nich odpadów - odbieramy od Państwa worek, gdy zapełnią go Państwo. Dostawy realizujemy od poniedziałku do soboty, a wszystkie zamówienia złożone do godziny 14:00 zrealizujemy jeszcze tego samego dnia. Dlatego nie warto zwlekać i skontaktować się z nami od razu! Czekamy na telefon i liczymy na owocną współpracę. Tanie worki Big Bag na gruz tylko u nas - w firmie Gruzar.

Wywóz gruzu w workach Big Bag w Warszawie
Zamów worek Big Bag
Krok 1

Zadzwoń i zamów
worek Big Bag

Dostarczamy worek Big Bag
Krok 2

Dostarczamy we wskazane miejsce
worek Big Bag

Odbieramy worek Big Bag
Krok 3

Odbieramy worek Big Bag
po jego zapełnieniu

Szukasz tanich worków Big Bag?

Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Gruzar dostarcza worki na gruz na terenie całej Warszawa i wszystkich okolicznych miejscowości nawet w ten sam dzień.
Nie zwlekaj, zadzwoń do nas i zamów worek Big Bag na gruz lub odpady!

+48 22 125 5167

Big Bag Warszawa wymiary

Ile kosztuje worek na gruz?

Oferujemy wywóz gruzu w workach Big Bag już od 280zł brutto. Cena obejmuje wywóz jednego metra sześciennego gruzu na terenie Warszawy.

Jak najtaniej pozbyć się gruzu?

Worek na gruz to najtańszy sposób na pozbycie się gruzu po niewielkim remoncie. Przypominamy, że gruzu nie wolno wrzucać do pojemników na odpady zmieszane.