Menu Zamknij

O nas

Telefon zgłoszeniowy:
  +48 22 125 5167

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 6:00 - 18:00 oraz soboty w godz. 6:00 - 14:00.

Kontenery na gruz i odpady

Gruzar - wywóz gruzu

Gruzar to mały potworek, który uwielbia gruz i odpady. Jeśli szukają Państwo taniego kontenera na gruz na terenie Warszawy lub okolic, to nie mogli Państwo trafić lepiej. Gruzar.pl to doświadczona w zakresie odbioru gruzu i odpadów firma, która z powodzeniem działa od wielu lat na rynku warszawskim. W naszej ofercie znajduje się wynajem kontenerów na gruz i śmieci oraz worki na gruz i odpady tzw. Big Bag. Nasi klienci mogą wybrać spośród wielu rozmiarów kontenerów i workóg, w zależności od potrzeb.

Kontenery na gruz Warszawa

Wywóz gruzu Warszawa

Liczne remonty i budowy wiążą się z gromadzeniem dużych ilości odpadów. Jak się ich pozbyć? Odpowiedzią jesteśmy my – Gruzar! Jesteśmy najlepszą firmą na rynku zajmująca się sprawnym i bezproblemowym wywozem gruzu i innych odpadów za pomocą kontenerów w Warszawie. Cechujemy się szczerością, dlatego tylu Klientów postanawia ponownie skorzystać z naszych usług, co nas niezmiernie cieszy. Odbieramy od Państwa odpady na terenie całej Warszawy i wszystkich okolicznych miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Worki Big Bag Warszawa

Przeprowadzając remont musimy pozbyć się gruzu i innych odpadów poremontowych. Aby legalnie pozbyć się odpadów wystarczy skorzystać z oferty naszej firmy - działamy w pełni legalnie, posiadamy wszelkie zezwolenia i licencje na odbieranie od Państwa odpadów i gruzu. Nasze worki Big Bag (już od 1,5m3) cenią sobie szczególnie klienci indywidualni, ponieważ to najtańszy sposób na pozbycie się odpadów pobudowlanych. Worki Big Bag podstawiamy nawet w ten sam dzień - wystarczy do nas zadzwonić. W takim worki można umieszczać wszelkie śmieci, jakie wiążą się z przeprowadzaniem prac budowlanych. Może to być nida gips, tapety, wykładziny i inne odpady. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Big Bag Warszawa
Terminowość podstawienia kontenera
Cechuje nas terminowość
realizacji zlecenia
Doradzimy w wyborze kontenera na gruz
Konsultanci doradzą
w wyborze kontenera
Kontenery na gruz dla firm
Współpracujemy z firmami
budowlanymi

Sprawdź, jak daleko dostarczamy worki Big Bag i podstawiamy kontenery!