Menu Zamknij

Wywóz odpadów 15 01 06 – zmieszane odpady opakowaniowe

zgniecione zmieszane odpady opakowaniowe

Odpady z kategorii 15 01 06 – Zmieszane odpady opakowaniowe, to najczęściej spotykane w naszym codziennym życiu odpady pochodzące z opakowań pożywienia, napojów, kosmetyków i innych produktów konsumpcyjnych. Charakteryzują się one tym, że zawierają różnorodne materiały, takie jak plastik, papier, metal czy szkło, co utrudnia ich właściwe przetwarzanie i utylizację.

Odpady, które zaliczają się do kategorii 15 01 06

Oto lista przykładowych odpadów, które zaliczają się do kategorii 15 01 06:

  • opakowania pożywienia i napojów, w tym butelki, puszki, kartony tetrapak itp.
  • opakowania kosmetyków, np. plastikowe butelki po szamponie czy mydle w płynie
  • worki foliowe i plastikowe
  • reklamówki
  • opakowania pochodzące z przemysłu, np. palety i skrzynie z drewna, beczki z metalu czy plastiku

Warto zaznaczyć, że właściwe przetworzenie i utylizacja odpadów z kategorii 15 01 06 jest bardzo ważne ze względu na ich dużą ilość oraz skomplikowaną strukturę.

zmieszane odpady opakowaniowe z plastikową butelką

Wywóz odpadów 150106 z Gruzarem

Polecamy skorzystać z usług naszej firmy Gruzar w zakresie odbioru i wywozu odpadów z kategorii 15 01 06 – zmieszane odpady opakowaniowe, ponieważ zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę, począwszy od dostarczenia kontenera na odpady, poprzez ich odbiór i transport do miejsca utylizacji. Nasza firma posiada niezbędne certyfikaty i zezwolenia, co pozwala nam działać w pełni legalnie i zgodnie z wymaganiami prawa.

Korzystając z naszych usług, klienci mogą mieć pewność, że ich odpady zostaną właściwie przetworzone i zutylizowane. Dzięki temu przyczyniamy się do ochrony środowiska i zmniejszenia ilości odpadów, które trafiają na składowiska.

Dodatkowo, nasza firma oferuje konkurencyjne ceny oraz elastyczne podejście do potrzeb klientów. Działamy na terenie Warszawy i okolic, co pozwala nam na szybką i skuteczną realizację zleceń.

W naszej ofercie znajduje się również wywóz gruzu, odpadów budowlanych oraz innych rodzajów śmieci, co sprawia, że nasza firma stanowi kompleksowe rozwiązanie dla potrzeb związanych z gospodarką odpadami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i przekonania się o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

zmieszane odpady opakowaniowe na ciężarówce

Zmieszane odpady opakowaniowe oraz wywóz innych opakowań

 

Kod Odpady 
15 01 06 Zmieszane odpady opakowaniowe
15 01 01 Opakowania z papieru i tektury
15 01 02 Opakowania z tworzyw sztucznych
15 01 03 Opakowania z drewna
15 01 04 Opakowania z metali
15 01 05 Opakowania wielomateriałowe
15 01 07 Opakowania ze szkła
15 01 09 Opakowania z tekstyliów