Menu Zamknij

Wywóz odpadów – ile to kosztuje?

Wywóz gruzu w workach Big Bag w Warszawie

Ile kosztuje wywóz odpadów?

Co łączy place budowy, remonty duże i małe z pracami na działce? Ilość zgromadzonych odpadów. Nasza firma, działająca w Warszawie i w okolicach stolicy, profesjonalnie zajmuje się wynajmem kontenerów na odpady, wywozem i utylizacją gruzu. Od wielu lat z powodzeniem działamy na rynku warszawskim, obsługując miasto i okoliczne gminy. W naszej bogatej ofercie znajduje się, chociażby, wynajem kontenerów na gruz, wynajem kontenerów na śmieci. To jednak nie wszystko! Z dumą prezentujemy worek Big Bag, czyli specjalne worki na gruz i odpady.

Profesjonalnie wyposażona flota

kontener Targówek

Nasza flota to także ponad 40 samochodów dostosowanych do profesjonalnego wywozu odpadów. Szeroki wybór pojazdów pozwoli dobrać ten, który bezproblemowo podstawi kontener do domu jednorodzinnego, na wąskie podwórko pod kamienicą czy na olbrzymi plac budowy. W ofercie mamy również ponad 500 kontenerów na odpady segregowane i odpady niesegregowane o różnej, dostosowanej do potrzeb pojemności. Jeśli interesuje Państwa tani wynajem kontenera, to nie mogliście lepiej trafić!

Poważnie podchodzimy do odbioru odpadów i oferujemy swoje usługi w kwestii odbioru śmieci takich jak: gruz zmieszany, gruz czysty, odpady budowlane, odpady poremontowe, tynki, rury, ceramikę, kafelki, metale, słowem wszystkie te odpady, których nie można wyrzucać do zwykłych koszy na śmieci.

Nasza oferta kontenerowa*

Niektóre firmy za wynajem kontenera pobierają opłatę, która naliczana jest od metra, bywa to też stała miesięczna kwota. U nas, na koszt wynajmu kontenera i jego podstawienia wpływają dwa czynniki. Po pierwsze, znaczenie ma rodzaj i wielkość kontenera lub worka Big Bag, a po drugie – miejsce docelowe. Centrum miasta należy do strefy podstawowej i za podstawienie kontenera tamże nie naliczamy żadnej dodatkowej opłaty. W przypadku dalszych miejsc w Warszawie oraz w okolicach, warto skontaktować się z nami i zapytać, czy obowiązuje dodatkowa opłata i w jakiej kwocie. Warto pamiętać, że nasze usługi są jednymi z najtańszych w Warszawie. Kontenery na gruz podstawiamy na okres siedmiu dni dla klientów indywidualnych, a w przypadku klientów biznesowych czas można dostosować do potrzeb. Proponujemy też atrakcyjne rabaty. Płatności można dokonywać zarówno gotówką czy kartą, jak i przelewem.

Wywóz gruzu Sulejówek

Worki na gruz Big Bag

Worki Big Bag są idealnym rozwiązaniem dla osób, które decydują się na mały remont w mieszkaniu. Posiadają one pojemność 1 m3 i wytrzymają obciążenie do 1,5 tony. Wykonane są z poliuretanu, dzięki czemu są bardzo trwałe i solidne. Worki BigBag świetnie sprawdzą się tam gdzie inne zagospodarowanie odpadów mogłoby być problematyczne np. brak jest miejsca na podstawienie kontenera. Zgrabne BigBagi świetnie taki kontener zastąpią. Cena za wynajem worka BigBag to 280 zł. Wywóz gruzu w workach odbywa się na tych samych zasadach co w kontenerach.

Mini kontener typu KP-2

Ten kontener o pojemności do 2 m3 i ładowności 2 ton świetnie sprawdzi się w przypadku drobnego remontu gospodarstwa domowego lub przy pracach w ogródku działkowym. Kontener ten doskonale spełni swoją funkcję jako pojemnik na odpady zielone i ziemię. Cena za wynajem kontenera KP-2 to 449 zł.

Średni kontener typu KP-5

Ten kontener o pojemności do 5 m3 i ładowności 6 ton to standardowe rozwiązanie przy dużym remoncie powierzchni lokalu mieszkalnego. Dobry stosunek pojemności do rozmiarów pozwala na ustawienie go pod blokiem, na osiedlu mieszkalnym i załadowanie skutymi płytkami, armaturą i gruzem. Cena wynajmu kontenera KP-5 to 849 zł.

Standardowy kontener typu KP-7 i KP-7 z klapami

Kontener o pojemności do 7 m3 i ładowności 6 ton sprawdzi się w przypadku większego remontu mieszkania czy domu dużej rodziny, jeśli chcemy być spokojni, że wszystkie odpady się pomieszczą. Mimo skrupulatnych wyliczeń zawsze warto zamówić kontener o nieco większej pojemności. Wersja zamykana kontenera, czyli KP-7 z klapami jest bezpiecznym rozwiązaniem, jeśli przewidujemy wyrzucanie lekkich materiałów jak styropian czy folia malarska. Zamknięcie kontenera uniemożliwi porwanie ich przez wiatr i rozniesienie po okolicy. Cena za podstawienie KP-7 to 899 zł.

Mega kontener typu KP-15

Największy kontener w naszej ofercie o pojemności 15 m3 i ładowności 6 ton jest idealny do dużych prac remontowych i na place budowy. Cena za podstawienie kontenera KP-15 to 1999 zł.

(* każda podana stawka jest kwotą BRUTTO i nie zawiera ewentualnych dodatkowych opłat za usługi dowiezienia kontenera np. poza teren miasta. Cennik aktualny na maj 2024)

Jak zamówić kontener na odpady?

Zamówienie kontenera na odpady jest bardzo proste, wystarczy skontaktować się z nami. Można zrobić to na trzy sposoby:

  • telefonicznie,
  • mailowo,
  • wypełniając formularz na naszej stronie.

Pilnujemy, by być na bieżąco z udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenia, które trafiają do nas drogą elektroniczną. Przez sześć dni w tygodniu, przez 26 dni miesięcznie, nasi pracownicy dyżurują przy telefonach, by odbierać od Państwa zgłoszenia. Najłatwiej i najszybciej, gdy podczas rozmowy telefonicznej podadzą Państwo, który z kontenerów chcą wynająć i do gromadzenia jakiego rodzaju odpadów ma służyć. Jeżeli nie ma pewności, który kontener będzie najodpowiedniejszy, nasi pracownicy służą fachową poradą. Zapytają o powierzchnię remontowanego lokalu, rodzaj prowadzonych prac i miejsce docelowe podstawienia pojemnika, a następnie pomogą dobrać idealny kontener do Państwa potrzeb. Pozostaje tylko podanie adresu i daty, kiedy pojemnik ma zostać podstawiony i kłopot z głowy! Po skończonym remoncie odbierzemy zapełniony kontener i zajmiemy się utylizacją odpadów.