Menu Zamknij

Wywóz gruzu Warszawa

Kontenery
na gruz i śmieci

Warszawa – miasto stołeczne, stolica Polski i stolica województwa mazowieckiego, a także największe miasto w naszym kraju. Leży na Nizinie Środkowomazowieckiej, nad Wisłą. Co ciekawe, dewiza miasta to: „Zawsze niezwyciężona”. Warszawa to oczywiście miasto sukcesu, w którym wiele osób rozwija się zawodowo lub chce właśnie z tym miejscem związać swoje życie prywatne. Inwestycji tutaj na pewno nie brakuje. Deweloperzy mają pole do popisu podczas planowania nowych osiedli – ale czy ktoś zastanawia się nad konsekwencjami tego typu prac?

Liczne remonty i budowy wiążą się z gromadzeniem dużych ilości odpadów. Jak się ich pozbyć? Odpowiedzią jesteśmy my – Gruzar! Jesteśmy najlepszą firmą na rynku warszawskim zajmującą się sprawnym i bezproblemowym wywozem gruzu i innych odpadów za pomocą kontenerów na gruz i odpady w Warszawie. Cechujemy się szczerością, dlatego tylu Klientów postanawia ponownie skorzystać z naszych usług, co nas niezmiernie cieszy. Nie są to wyłącznie osoby prywatne, a także deweloperzy. Dzięki zróżnicowanej pojemności kontenerów do wyboru, możemy dostosować je konkretnie do danego zlecenia, a dodatkowo dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zagwarantować najniższe ceny! Jeśli zmagasz się z problemem nagromadzonych odpadów po remoncie lub budowie zadzwoń już teraz! Gruzar to najlepszy wybór jeśli chodzi o wywóz gruzu i innych odpadów za pomocą kontenerów w Warszawie. Kontener na gruz i odpady podstawiamy możliwie szybko od odebrania od Państwa zlecenia!

Legalny wywóz gruzu

Legalny wywóz gruzu

Duży wybór kontenerów

Kontenery podstawiamy na 7 dni kalendarzowych

Wywóz gruzu w kontenerach

Wywóz gruzu Warszawa

Szybki i legalny wywóz gruzu w Warszawie to zdecydowanie istotna sprawa. Nasza firma prowadzi kompleksową usługę wywozu gruzu, odpadów, ziemi. Fachem zajmujemy się już od wielu lat, dlatego nasze doświadczenie pozwala na sprawne działanie nawet w najtrudniejszych warunkach. Auta, które posiadamy we flocie, mogą zmieścić przez najwęższe bramy warszawskich kamienic. Dzięki możliwości podstawienia kontenera bezpośrednio na dziedzińcu kamienicy w Warszawie, prowadzenie prac remontowych i sprzątanie jest wygodniejsze i szybsze. Dzięki naszym kontenerom z niskimi burtami załadunek gruzu czy śmieci jest wygodny.

Kontenery na odpady Warszawa

Nasze kontenery przeznaczone są także do wywozu wszelkich odpadów. Kontenery na śmieci wybierają nie tylko klienci indywidualni, ale także firmy, które cenią sobie terminowy odbiór odpadów oraz firmy budowlane i deweloperzy, dla których szybka podmiana zapełnionego kontenera na odpady budowlane jest niezwykle istotna. Gruzar zapewnia gwarancję zadowolenia - kontener podstawiamy już w 4 godziny od przyjęcia zlecenia. Teren naszego działania to cała Warszawa oraz wszystkie okoliczne miejscowości, z których odbieramy odpady w kontenerach - jesteśmy w stanie wynająć kontener nawet na kilka godzin - wystarczy zadzwonić do nas, a nasi pracownicy ustalą wszystkie szczegóły zlecenia.

Wywóz śmieci Warszawa

Poniżej zamieszczamy informacje jakimi kontenerami dysponujemy - wskazujemy dostępne pojemności kontenerów.
Przedstawione wymiary mają charakter poglądowy.

Worek Big Bag Warszawa - 1m3

Big Bag Warszawa wymiary

Kontener KP-2 2m3

Kontener na odpady i gruz 2m3

Kontener KP-5 5m3

Kontener na odpady i gruz 5m3

Kontener KP-7 7m3

Kontener na odpady i gruz 7m3

Kontener KP-7 z klapami 7m3

Kontener na odpady i gruz 7m3 z klapami

Kontener KP-15 15m3

Kontener na odpady i gruz 15m3

Wywóz gruzu
w workach Big Bag

Jeśli będzie taka potrzeba oferujemy również możliwość wyboru innej opcji wywozu odpadów. Wywóz śmieci pobudowlanych i poremontowych za pomocą worków typu Big Bag – Warszawa! Jest to świetne rozwiązanie dla mniejszych inwestycji, które nie wygenerowały bardzo dużej ilości odpadów. Worki Big Bag mają pojemność nawet do 2 ton! Jak to możliwe? Są bardzo mocne, ponieważ wykonano je z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego, możliwe nawet, że najmocniejszego na rynku. Dostawy realizujemy od poniedziałku do soboty, a wszystkie zamówienia złożone do godziny 14:00 zrealizujemy jeszcze tego samego dnia. Dlatego nie warto zwlekać - tylko zamówić worek Big Bag na gruz lub odpady!

Telefon zgłoszeniowy:
  +48 22 125 5167

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 6:00 - 18:00 oraz soboty w godz. 6:00 - 14:00.