Menu Zamknij

Wywóz odpadów 17 02 03 – tworzywa sztuczne

plastiki na wysypisku

Kategoria o kodzie 17 02 03 dotyczy odpadów tworzyw sztucznych. Obejmuje ona różnorodne rodzaje odpadów, które są wykonane z materiałów sztucznych i wymagają odpowiedniego gromadzenia i usuwania.

odpady z plastiku

Odpady, które zaliczają się do kategorii 17 02 03

Poniżej przedstawiamy listę przykładowych odpadów potencjalnie należących do tej kategorii:

  1. Butelki plastikowe (PET)
  2. Opakowania pożywienia i napojów, takie jak plastikowe torebki, kubki, pojemniki i tubki
  3. Foliowe opakowania pożywienia, jak np. torebki foliowe, saszetki i woreczki
  4. Plastikowe worki i torby
  5. Plastikowe opakowania kosmetyków i chemii gospodarczej
  6. Rury i przewody z tworzyw sztucznych
  7. Plastikowe meble ogrodowe
  8. Odpady z produkcji tworzyw sztucznych, takie jak wtryskiwane odpady formowania
  9. Elementy z tworzyw sztucznych pochodzące z demontażu i rozbiórki

Warto zaznaczyć, że lista odpadów może być bardziej szczegółowa, uwzględniając specyfikę lokalnych przepisów i regulacji dotyczących odpadów tworzyw sztucznych. Ważne jest odpowiednie gromadzenie i segregacja tych odpadów, aby umożliwić ich przetworzenie i recykling, co przyczynia się do ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Wywóz odpadów 170203 z Gruzarem

Warto wywozić odpady tworzyw sztucznych z naszą firmą ze względu na wiele korzyści. 

Po pierwsze, zapewniamy profesjonalne i zgodne z przepisami gromadzenie oraz usuwanie odpadów, co pozwala uniknąć ewentualnych konsekwencji prawnych związanych z niewłaściwym postępowaniem z odpadami. Nasz wykwalifikowany personel jest dobrze przeszkolony w zakresie segregacji i transportu tworzyw sztucznych, co gwarantuje wysoką jakość obsługi.

Po drugie, wspieramy ideę recyklingu i ochrony środowiska. Odpady tworzyw sztucznych, takie jak butelki plastikowe czy opakowania pożywienia, mogą być poddane procesowi recyklingu i przetworzone na surowce wtórne. Recykling tworzyw sztucznych przyczynia się do zmniejszenia ilości odpadów trafiających na składowiska oraz ograniczenia zużycia surowców naturalnych.

Dodatkowo, współpracując z nami, zyskujesz pewność, że odpady tworzyw sztucznych zostaną skutecznie wywiezione i dostarczone do odpowiednich miejsc przetwarzania. Zapewniamy terminowość i niezawodność w realizacji naszych usług, co pozwala Ci skoncentrować się na innych aspektach działalności.

Podsumowując, wywożenie odpadów tworzyw sztucznych z naszą firmą (luz wywóz gruzu czy odpadów innych kategorii) to korzystne rozwiązanie dla Twojej organizacji. Zapewniamy profesjonalne podejście, zgodność z przepisami oraz troskę o ochronę środowiska. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z naszych usług i przyczynić się do zrównoważonego zarządzania odpadami tworzyw sztucznych.

odpady z tworzywa sztucznego

Tworzywa sztuczne oraz wywóz innych odpadów podobnych

Kod Odpady 
17 02 03 Tworzywa sztuczne
15 01 02 Opakowania z tworzyw sztucznych
19 12 04 Tworzywa sztuczne i guma
20 01 39 Tworzywa sztuczne