Menu Zamknij

Wywóz odpadów 19 12 05 – szkło

potłuczone szkło

Odpady, które zaliczają się do kategorii 19 12 05

Odpady o kodzie 19 12 05 odnoszą się do szkła. Szkło jest jednym z najbardziej powszechnie stosowanych materiałów opakowaniowych i konstrukcyjnych. Poniżej przedstawiam krótką listę potencjalnych odpadów należących do tej kategorii:

  1. Opakowania szklane: butelki, słoiki, pojemniki.
  2. Szkło budowlane: okna, drzwi, panele szklane.
  3. Szkło kuchenne: talerze, szklanki, miski.
  4. Szkło dekoracyjne: witraże, lustra, ozdoby szklane.
  5. Szkło laboratoryjne: probówki, kolby, naczynia laboratoryjne.

odpady szklane

Wywóz odpadów 191205 z Gruzarem

Wynajęcie kontenera na odpady szklane w Warszawie i skorzystanie z usług naszej firmy ma wiele korzyści. Przede wszystkim zapewniamy odpowiednie i bezpieczne zbieranie oraz transport tych odpadów. Posiadamy specjalistyczne kontenery, które są dostosowane do przechowywania i transportu szkła, minimalizując ryzyko uszkodzeń i rozsypania się materiału. Nasz doświadczony zespół zajmuje się profesjonalnym załadunkiem i zabezpieczeniem szkła, aby zapewnić jego ochronę podczas transportu.

Dodatkowo, korzystanie z naszych usług eliminuje konieczność własnego organizowania transportu i utylizacji odpadów szklanych. Gruzar posiada odpowiednie zezwolenia i przestrzega przepisów dotyczących gospodarki odpadami, co daje Ci pewność, że odpady zostaną właściwie zutylizowane i przetworzone zgodnie z obowiązującymi regulacjami. Wynajmujemy także kontenery i worki Big Bag na inne odpady oraz profesjonalnie wywozimy gruz i odpady budowlane. 

Szkło oraz wywóz innych odpadów podobnych

Kod Odpady 
19 12 05 Szkło
16 01 20 Szkło
15 01 07 Opakowania ze szkła
17 02 02 Szkło
20 01 02 Szkło