Menu Zamknij

Wywóz odpadów 19 12 04 – tworzywa sztuczne i guma

odpady z tworzywa sztucznego i gumy

Odpady, które zaliczają się do kategorii 19 12 04

Odpady o kodzie 19 12 04 odnoszą się do tworzyw sztucznych i gumy. Są to materiały powszechnie stosowane w różnych sektorach, takich jak opakowania, przemysł motoryzacyjny, elektronika, budownictwo i wiele innych. Poniżej przedstawiam krótką listę potencjalnych odpadów należących do tej kategorii:

  1. Plastikowe opakowania: butelki PET, pojemniki z tworzyw sztucznych, torby foliowe.
  2. Tworzywa sztuczne z produkcji przemysłowej: odpady z wtrysku, wydmuchu, formowania wtryskowego.
  3. Elastomery: gumowe uszczelki, taśmy gumowe, elementy gumowe.
  4. Wytłoki i odrzuty z przemysłu tworzyw sztucznych: fragmenty produkcji, wytłoki z procesów formowania, cięcia lub frezowania.
  5. Gumowe materiały: taśmy transportowe, wyroby gumowe.
  6. Materiały z tworzyw sztucznych zdemontowane podczas recyklingu: elementy z tworzyw sztucznych, które zostały usunięte podczas procesu recyklingu innych materiałów.

odpady humowe i plastikowe

Wywóz odpadów 191204 z Gruzarem

Transportowanie odpadów o kodzie 19 12 04 z Gruzar w Warszawie ma wiele korzyści. Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się profesjonalnym transportem i przetwarzaniem tworzyw sztucznych i gumy. Nasze usługi gwarantują zgodność z przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami oraz skuteczne i odpowiednie zutylizowanie tych materiałów. Nasz zespół ekspertów i nowoczesne technologie pozwalają nam efektywnie przetwarzać te odpady, minimalizując ich wpływ na środowisko. Wybierając naszą firmę, możesz mieć pewność, że tworzywa sztuczne i gumę zostaną właściwie przetworzone, przyczyniając się do ochrony naszej planety i zrównoważonej gospodarki odpadami. Zajmujemy się także wywozem gruzu, odpadów budowlanych oraz szeregu innych materiałów.

Tworzywa sztuczne i guma oraz wywóz innych odpadów podobnych

Kod Odpady 
19 12 04 Tworzywa sztuczne i guma
20 01 39 Tworzywa sztuczne
17 02 03 Tworzywa sztuczne
16 01 19 Tworzywa sztuczne
15 01 02 Opakowana z tworzyw sztucznych