Menu Zamknij

Wywóz odpadów 17 01 07 – zmieszane odpady z betonu; gruzu ceglanego; odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż 17 01 06

zmieszane odpady z betonu; gruzu ceglanego

Kategoria 17 01 07 – zmieszane odpady z betonu; gruzu ceglanego; odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż 17 01 06, odnosi się do odpadów powstałych z różnych prac rozbiórkowych, remontowych i budowlanych, które zawierają zarówno beton, gruz ceglany, jak i inne materiały ceramiczne i elementy wyposażenia. 

odpady zmieszane z betonu; gruzu ceglanego

Odpady, które zaliczają się do kategorii 17 01 07

Oto lista przykładowych odpadów, które mogą zostać objęte tym kodem:

  1. Fragmenty betonowe: pozostałości po rozbiórkach, uszkodzone elementy betonowe, fragmenty fundamentów, ścian itp.
  2. Gruz ceglany: uszkodzone cegły, płytki ceglane, fragmenty ścian czy fundamentów wykonanych z cegły.
  3. Materiały ceramiczne: nieużywane lub uszkodzone kafelki ceramiczne, płytki łazienkowe, elementy dekoracyjne z ceramiki.
  4. Elementy wyposażenia: uszkodzone lub zbędne elementy wyposażenia, takie jak umywalki, pisuary, kabiny prysznicowe, miski toaletowe, rury ceramiczne.
  5. Inne materiały: pozostałości i odpady powstałe podczas prac budowlanych, remontowych i rozbiórkowych, które zawierają mieszankę betonu, gruzu ceglanego, ceramiki i elementów wyposażenia.

Ta lista stanowi jedynie przykłady odpadów z kategorii 17 01 07 – zmieszane odpady z betonu; gruzu ceglanego; odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia. Istnieje wiele innych rodzajów odpadów, które również mogą być objęte tym samym kodem odpadów, w zależności od specyfiki pracy budowlanej lub remontowej.

Wywóz odpadów 170107 z Gruzarem

Zatrudnienie naszej firmy Gruzar do wywozu zmieszanych odpadów z betonu, gruzu ceglanego, odpadów z materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia przynosi wiele korzyści. Nasze doświadczenie i profesjonalizm gwarantują skuteczne i bezpieczne usuwanie tych odpadów, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami środowiskowymi. Dzięki naszemu wyposażeniu i wykwalifikowanemu zespołowi możemy zapewnić sprawną obsługę, oszczędzając Twój czas i wysiłek. Ponadto, nasza konkurencyjna cena sprawia, że nasze usługi są dostępne i atrakcyjne dla klientów poszukujących profesjonalnego wywozu różnorodnych odpadów budowlanych. Wybierając naszą firmę, możesz mieć pewność, że Twoje odpady zostaną odpowiednio usunięte, przyczyniając się do ochrony środowiska i zwiększając efektywność Twojej pracy budowlanej czy remontowej.

zmieszane odpady z betonu; gruzu ceglanego; odpadowych materiałów ceramicznych

Zmieszane odpady z betonu; gruzu ceglanego; odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia oraz wywóz innych odpadów podobnych

Kod Odpady 
17 01 07 Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych wymienione w materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż 17 01 06
17 01 01 Odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów
17 01 02 Gruz ceglany