Menu Zamknij

Wywóz odpadów 15 01 03 – opakowania z drewna

Odpady o kodzie 150103 – opakowania z drewna

Opakowania z drewna mają wiele zastosowań, włącznie z transportem towarów różnych kategorii, począwszy od żywności, przez medyczne, po produkty chemiczne. Opakowania z drewna należą do kategorii o kodzie 150103. Określa on spełnianie określonych wymagań co do wilgotności drewna, ilości sklejeń oraz cech nośnościowych. Wszystkie te czynniki wpływają na trwałość opakowania i umożliwiają bezpieczny transport towarów. Opakowania z drewna podlegają również regulacjom jeśli chodzi o wywóz odpadów. W UE obowiązuje ustawa, która stanowi, że drewno pochodzące z lasów nie może być wytwarzane w sposób, który prowadzi do degradacji środowiska. Ponadto, opakowania z drewna mogą być poddawane ścisłej kontroli fitosanitarnej, która ma na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się szkodliwych owadów.

ciężarówka wywożąca opakowania z drewna

Co zaliczamy do kategorii  odpadów o kodzie 150103

Opakowania z drewna są bardzo popularne, ponieważ są one ekologiczne i wytrzymałe. Do opakowań z drewna zalicza się: 

  • skrzynki,
  • palety,
  • klatki,
  • beczki,
  • skrzynie transportowe,
  • tuby. 

Wywóz odpadów 150103 z Gruzarem

Warto wywozić odpady o kategorii 150103 opakowania z drewna z firmą Gruzar z kilku powodów. Przede wszystkim, w Gruzarze bardzo cenimy sobie terminowość i dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane na czas. Ponadto, posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwala nam zapewnić naszym klientom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Kolejnym argumentem za wyborem naszej firmy jest fakt, że oferujemy konkurencyjne ceny za nasze usługi. Pracujemy efektywnie i wykorzystujemy najnowsze technologie, aby zminimalizować koszty i przekładać te oszczędności na korzyść naszych klientów.

Wreszcie, obsługujemy teren całej Warszawy, co oznacza, że niezależnie od tego, gdzie znajduje się Twoja firma, czy Twój dom, czy nawet plac budowy, możemy zaoferować Ci szybkie i wygodne rozwiązanie w zakresie wywozu odpadów z drewna. W Gruzarze jesteśmy zawsze gotowi, aby pomóc Ci w pozbyciu się niepotrzebnych odpadów w sposób zgodny z najwyższymi standardami.

beczki i inne opakowania z drewna

Opakowania z drewna oraz wywóz innych opakowań

Kod Odpady 
15 01 03 Opakowania z drewna
15 01 01 Opakowania z papieru i tektury
15 01 02 Opakowania z tworzyw sztucznych
15 01 04 Opakowania z metali
15 01 05 Opakowania wielomateriałowe
15 01 06 Zmieszane odpady opakowaniowe
15 01 07 Opakowania ze szkła
15 01 09 Opakowania z tekstyliów