Menu Zamknij

Wywóz odpadów 15 01 01 – opakowania z papieru i tektury

zbliżenie na wywożone opakowania z kartonu

W Gruzarze, specjalizujemy się w wywozie odpadów o kodzie 150101 (opakowania z papieru i tektury) w Warszawie oraz okolicznych miejscowościach. 

Opakowania z papieru i tektury

Odpady 150101 to opakowania wykonane z papieru i tektury. Takie opakowania są powszechnie produkowane zarówno przez klientów biznesowych, jak firmy handlowe, przetwórcze, przemysłowe, jak również przez klientów indywidualnych. Opakowania te są z materiału naturalnego, poddającego się procesowi recyklingu, dlatego najlepiej oddać je do firmy, która zajmie się ich odpowiednim zagospodarowaniem i przetworzeniem. W ten sposób ograniczymy ilość odpadów i ich negatywny wpływ na środowisko. Ponadto, recykling papieru i tektury przyczynia się do oszczędności surowców naturalnych oraz energii potrzebnej do produkcji nowych opakowań. W przypadku, gdy nie mamy możliwości oddania opakowań do firm zajmujących się recyklingiem, można je także segregować i oddać do kontenerów przeznaczonych na papier. Ważne jest, aby pamiętać o właściwym sortowaniu odpadów i dbać o ochronę środowiska.

ciężarówka wywożąca kartonowe odpady

Opakowania z papieru i tektury – 150101

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Specjalizujemy się w wywozie odpadów o kodzie 150101 w Warszawie oraz okolicznych miejscowościach. Nie ma wątpliwości, że wywóz śmieci jest kluczowy dla utrzymania czystości w mieście. Dotyczy to także wywozu odpadów różnych kategorii, w tym opakowań z papieru i tektury (15 01 01), czy wywozu gruzu. Kartony są jednym z najczęściej występujących opakowań z papieru i tektury, a ich wywóz jest szczególnie ważny dla ochrony środowiska. Gruzar zajmuje się odbiorem oraz odpowiednią utylizacją tych odpadów, a także transportem do odpowiednich zakładów przetwarzających. Odpowiedzialny wywóz opakowań z papieru i tektury jest nie tylko kwestią ochrony środowiska, ale również zapewnienia, że materiały te zostaną ponownie wykorzystane do produkcji nowych opakowań lub innych produktów. Dobro środowiska jest dla nas bardzo ważne. 

Wywóz odpadów z Gruzarem

Warto skorzystać z usług naszej firmy. Oferujemy:

  • obsługę na terenie całej Warszawy i okoli,
  • różne pojemności kontenerów,
  • terminowość,
  • niskie ceny,
  • elastyczność i wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Zapraszamy!

kartonowe pudełko

Opakowania z papieru i tektury oraz wywóz innych opakowań

Kod Odpady 
15 01 01 Opakowania z papieru i tektury
15 01 02 Opakowana z tworzyw sztucznych
15 01 03 Opakowania z drewna
15 01 04 Opakowania z metali
15 01 05 Opakowania wielomateriałowe
15 01 06 Zmieszane odpady opakowaniowe
15 01 07 Opakowania ze szkła
15 01 09 Opakowania z tekstyliów